İptal ve İade Şartları - PDX PLUS+
İptal ve İade Şartları

PDX İptal ve  İade Şartları

pdx.com.tr 'den satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde (info@alpdigital.com.tr) başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

 

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler şunlardır:

·Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler,

·Basılı ürünler (kitap, vb.),

·Lens ve Temizleme Araçları, Filtreler, Filmler, Sensör Temizleme Araçları, Türkçe Kullanma Kılavuzları, Video Kaset ve Mini DVD'ler, Fonlar, Yağmurluklar, Ambalajı Açılmış Tüm Bellek Ürünleri ve Termal Yazıcılar İçin Olan Baskı Kitleri, Fotoğraf Makinesi ve Video Kamera Bataryaları

 

Cayma hakkının sadece belli koşullarda geçerli olduğu ürünler şunlardır:

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

·Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerin iadesi alınmaz.

·Her türlü yazılım ve programlar - DVD, VCD, CD ve kasetler

İade Bilgileri


Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır

 

Firma Ünvanı: ALP TECH TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Hobyar Mahallesi Ankara Caddesi Kastelli İş Merkezi No: 59/118 34112 Sirkeci Fatih / İstanbul

Eposta: info@alpdigital.com.tr

Tel: +90 212 528 42 10

Cep: +90 532 761 56 56